BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Norima Tema

Pagalvojau, kad minčių kratinys, iš vieno smegenų pusrutulio tai iš tikrųjų kartais nervina, ir norėtųsi tam tikros srities aptarimo. Tad norėčiau paklausti (užtenka bent vieno žmogaus). Kokios temos jūs norėtumėte?
1) Būties apmąstymai
2) Kasdieniai įvykiai - kitaip.
3) Technologinis amžius.

Žinoma, galima pasiūlyti ir savo temą, visdėlto gali pasirodyti ji man įdomi.

P.S. iš BLOGin 2008 man patiko tik 5 pranešėjai (iš kurių 2 pranešėjai kalbėjo po 5 min), tiksliau iš kurių sužinojau kažkiek naudingesnės informacijos, nei reklamos įtaigą.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Gita:

  Pabūsiu pirmuoju žmogučiu, kuris, išreikš lūkesčius iš šio „šviežiena kvepiančio“ blog'o. :)
  Štai ji - mano siūloma tema - „Technologinio amžiaus jaunuolio kasdieniniai įvykiai būties apmąstymų fone. Įrašyti su kitokį gyvenimo polėkį žadinančiais prieskoniais.“ ;)

 2. Žygimantas Bruzgys:

  Rašyk keliomis temomis, būties, užslėpto hobio, "etc" :)
  Buvai Blogin afterpartyje?

 3. Smo3:

  Sutinku jog ne visi pranešimai buvo vykę, bet man patiko daugiau penkių temų :p beje ačiū kad tada mane pažadinai, jei ne tu galėjau ir telefona netyčia iš rankų išmest ;) o dėl temų tai tikrai nemanau kad reiktų apsirobot tik viena :) rašyk ką tuo metu nori parašyti ir tiesiog mesk į reikiamą kategoriją ;) Sekmės! :)

 4. bizunas:

  Ačiū už komentarus :) Na žinot, aš pagalvojau, kad man kartais būna toks noras iš žmogaus paklausyti vienos minties pvz šią savaitę, o kitų idėjų kitą.

  P.S. "Buvau" afterpartyje :) ~ 15 min, ar man nepatiko aplinka, ar dar koks velnias, nebuvo jauku kitaip pasakius.

Rašyti komentarą