BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tinginystė… ?

Sveiki, na mano pirmas toks post’as, tikrai iš tinginystės atsirado…(ir kas gi sugalvojo tas ilgąsias savaites atostogų?)

Na visų pirmą norėčiau prisistatyti: esu Igoris tpžk (aka) bizunas (gaila pavadinimas buvo jau užimtas), šiaip esu priplaukęs, mėgstantis filosofiją, programavimą, kas be ko be muzikos aš niekas (nors pats nieko nekuriu), o dabar jau ir fotografija susidomėjęs bachuriukas :) Labai mėgstu pakeliauti po Lietuvėlę (beje joje pilna visokių įdomių vaizdų).

– Šį Blog’ą paskatino susikurti Žygis (un1×0nly, bet, manau, neteisingai užrašiau :P), kažkaip užsimaniau ir aš kartkartėm savo mintis kur nors patalpint :) Gal nieks už tai neįkąs ? :)

–Mano mintys buna labai padrikos, todėl nepykit žmonės kurie skaitysit ;) Bandysiu jas redaguot, bet po kolkas kiek matau nelabai gauanasi to pasiekt :(

Kolkas tiek :) Tikiuos nenusibos pildyt BLOG’ą …

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Žygimantas Bruzgys:

  Malonu, kad galų gale ir tu pradėjai užsiiminėti "išdėstyk savo mintis" veikla. Kaip labiau patyręs blogeris (turiu solidų "trijų metų stažą", jei taip galima pavadinti) norėčiau pasidalinti savo mintimis pirmojo įrašo proga.
  Tai va, mano patyrimu, solidžiausiai blogas atrodo tada, kada:
  1) vartojama taisyklinga lietuvių kalba;
  2) vartojamos lietuviškos raidės (atsisakoma šveplumo ir junginių su h raide);
  3) sakiniai pasibagiai skyrybos ženklu, ne šypsenėle;
  4) atsisakoma necenzūrinių žodžių.
  Na, gali rašyti kaip nori, vis dėlto unikalus stilius yra sveikintinas, bet ne visi vienodai suprantą unikalų stilių. Kažkodėl daugeliui atrodo, kad pilkosios masės vartojamas stilius yra unikalus.

  Taigi, belieka tik pasakyti, kad laukiu nesulaukiu tavo aprašytų įspūdžių!

  Beje, užsiminei, kad fotografuoji. Gal užsiregistravęs deviantart?

 2. bizunas:

  Ačiū už pasiūlymus, stengsiuosi jų laikytis, tik problema tame, kad man priprasti yra sunku, nes su lietuvių kalba nelabai draugauju.

  Fotografija tik pradėjau domėtis, žinoma artimoj ateity susikursiu ir deviantART arba efoto.lt. Po kolkas dar rusiškai išsireiškus NooB'as esu.

 3. Žygimantas Bruzgys:

  Visi nuo kažko pradedam. Ką nors išmokęs nepamiršk pasidalinti patirtimi… ;)
  O dėl lietuvių, tai pats paprasčiausias būdas išvengti daugelio klaidų yra parašius straipsnį sau garsiai jį perskaityt. :)

 4. Okt:

  Ir apskritai, labai padeda knygų skaitymas. Dažnai skaitant savaime pavyksta rašyti taisyklingai. Pavyksta ,,susidraugauti" su kalba.
  Sėkmės!

Rašyti komentarą