BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas tai … ?

Kaip, manote, ar esate pasiekę tokią būsena kai sau galvoje pasakėte : “o dabar man pizdec” ir visai ne dėl kažkokio menknieko, o pvz, kad neteksite laisvės ? O ir iš tikrųjų tokie žodžiai gali reikšti daug ką. Norėjau paklaust Jūsų, ar tokios situacijos padeda pasikeisti vidumi ? Ar jos moka pakeisti žmogų ? Labai dažnai girdžiu, kad žmogaus pakeisti neįmanoma, kiti taria kitaip ir sako, kad pa(si)keisti galima. Mano nuomonė, kad žmonės yra linkę pasikeisti vidumi, bet tam reikia geros priežasties. Ir ta priežastis tikrai ne kažkokia nuomonė, kad tau laikas pasikeisti - NE. Tai tikrai neprivers tavęs susimąstyti taip, kad galėtum pa(si)keisti. Pasikeitimas turi būti išbandymas, kuris lyg cunamis nusineša viską kas buvo, ir palieka tik tai kas buvo tvirčiausia.

P.S. Pastaruoju metu, pastebiu labai daug žmonių cituojančius didžių išminčių mintis, ir man tai sukelia juoką, nes jie nesupranta tos minties gilumo ir tyrumo. Todėl juokiuosi ir pats iš savęs.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Eugenijus:

    Megsti filosofija? uzeik http://370chan.ath.cx

  2. Taip, per daug si epocha cituoja ivairiausiu filosofu mintis, linksniuoja prekiu zenklu pavadinimus ir t.t.…O kai suvoki, kad reikejo is saves isspausti kazkokia gryna prigimtine ideja ir ja kazkokiu budu “inkrustuoti” savo laike ir erdveje, ziuri, kad jau gal netoliese Toji Paskutinioji ir laikas mirti. Kai kuriems, esu tikra, taip ir atsitinka. Bet kartais reikia tų citavimų…Kad ir sedint kalejimo vienuteje… kad neisprotetum. O tiems, kurie gyvena pavirsutini (be didesniu rupesciu ir sukretimu) gyvenima ir zarstosi tais aforizmais, kartais ir pasisavindami autoriaus teises, visai butu gerai patirti keliu metu tylejimo metodikos galia, kuria kadaise propagavo viena filosofu mokykla…Bet kasgi juos priverstu maziau pliurpti, o daugiau isiklausyti i gyvenimo esme, kai vis labiau virsijamas gyvenimo greitis: kai norima visko daug ir iskart…o daznai ir bet ko, kad tik noreti?..

Rašyti komentarą